ECH | Upratovanie obchodných priestorov
15615
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15615,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Upratovanie obchodných priestorov

Vďaka našim skúsenostiam, sme schopní vám ponúknuť profesionálne a kvalitné upratovanie aj tak náročných plôch, akými sú obchodné prevádzky či obchodné domy. Na základe vašich potrieb vám vytvoríme upratovací program na mieru.
Podoba upratovacieho programu napríklad môže závisieť od:

– plošnej veľkosti

– šírke chodieb

– typu podláh, ktoré sú v obchode

– druhu osvetlenia, ktoré je použité

– druhu upratovacích strojov, ktoré môžu byť použité (vzhľadom k – náväznosti priestorov alebo vzhľadom ku špeciálnym podlahám, ktoré vo vašej obchodnej prevádzke máte)

– dňoch (či nociach), ktoré sa vám z hľadiska prevádzky najviac hodí na upratovanie

– potrebe špeciálnych služieb

Preto vždy upratovacie programy zostavujeme po dôkladnej konzultácii s vami, aby sme čo najlepšie zabezpečili vaše potreby. Upratovanie v týchto prípadoch ponúkame nielen vo dne, ale aj v noci.

Príprava a priebeh upratovacích prác a služieb

Pri príprave a realizácii každej zákazky používame celý rad systémových opatrení , ktoré na seba nadväzujú a navzájom sa prelínajú tak, aby bola zaistená dohodnutá kvalita dodávaných služieb. Upratovacia firma ECH Services vychádza z praxou osvedčených systémových opatrení.

Pri zabezpečovaní upratovania preto kladieme dôraz predovšetkým na nasledujúce:

– prevedenie prehliadky a detailné zmapovanie budovy pred začatím upratovacích prác a služieb

– spracovanie prevádzkovej dokumentácie, ktorá slúži na riadenie zákazky

– výber spoľahlivých a vhodných pracovníkov na zabezpečenie upratovania

– určenie skúseného vedúceho, ktorý bude riadiť upratovacie práce a zabezpečuje všetky organizačné i personálne záležitosti

– zavedenie vnútornej kontroly kvality upratovacích služieb a prác, ako aj dodržiavanie dohodnutých štandardov upratovania zo strany našej upratovacej firmy

– nastavenie pravidelnej komunikácie upratovacej firmy ECH Services s kontaktnou osobou, prípadne poskytovanie mesačných reportov o stave čistoty a plnení zmluvných podmienok týkajúcich sa upratovacích služieb a prác

– efektívna logistická a materiálna podpora

Upratovacia technika a stroje

Spoločnosť ECH Services pužíva k profesionálnemu upratovaniu upratovaciu techniku výhradne od renomovaných výrobcov. Okrem menších a väčších priemyselných vysávačov, upratovacích vozíkov používame rôzne typy umývacích strojov, kotúčové leštiace stroje, ofukovaciu, alebo vysokotlakovú techniku. Na údržbu zelene používame profesionálne krovinorezy a záhradné kosačky.

 

Čistiace prostriedky

Spoločnosť ECH Services na všetky upratovacie práce a údržbu povrchov používa ekologicky nezávadné a šetrné čistiace prostriedky. Pri výbere týchto prostriedkov spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi. V spolupráci s týmito dodávateľmi navrhneme zákazníkom optimálnu upratovaciu chémiu na sanitárne zariadenia, nábytok, podlahové krytiny a sklenené prvky. Okrem uvedeného dbáme o presné a správne dávkovanie a spôsob aplikácie týchto prostriedkov na jednotlivé povrchy.